Psychopatia i seks

Jak już pisałam w wielu poprzednich artykułach , psychopatia jest zaburzeniem osobowości, charakteryzującym się ubytkami na płaszczyźnie emotywnej . Psychopata, nie jest w stanie prawdziwie kochać. Będąc doskonałym kłamcą i manipulatorem, nie potrafi także zaufać nikomu, oprócz siebie . Psychopatę, wspaniale swoim stwierdzeniem określił doktor Meyers: „Dialog z psychopatą, to jak rozmowa z blokiem lodu”.

Psychopata, ciągle  poszukuje nowych relacji, stymulujących  jego nabrzmiałe ego, lecz relacje te, są zupełnie inne od tzw. normalnych związków .

Psycjopata jest ciągle „napięty” , nieustannie odczuwa niepokój. Jest przy tym agresywny, impulsywny, niesamowicie uparty oraz zadufany w sobie. To doskonały kandydat na przestępcę .

Pozbawiony ładunku emotywnego, miłości i zaufania, także w sferze seksualnej odbiega od normalności . W sferze erotycznej, zainteresowany jest tylko sobą a jego satysfakcja, „dopełnia” się kosztem partnerki.

Z psychopatą, nie można śnić o normalnym życiu .

Jest mistrzem uwodzenia,  lecz niestety żadna z kobiet nie przypuszcza, iż cała ta romantyczna ceremonia jest dokładnie zaprogramowana. Psychopata, także pod  względem seksualnym jest napędzany tylko i wyłącznie chęcią dominacji . Nastawiony jest na swoje własne cele, oraz na ciągłą kontrolę partnerki .

Wszystkie kobiety, mające kiedykolwiek do czynienia z psychopatą, opisują niesamowity seks i niepowtarzalne wręcz wrażenia .

Psychopata, dominuje w akcie oraz wynosi miłość łóżkową na sam szczyt. Jest świętnym kochankiem i umie odnaleźć się w każdej sytuacji (i z każdą partnerką). Stosuje prawdziwe seksualne strategie w których bardzo się stara, gdyż musi po prostu osiągnąć swój cel. W ekstremalnych sytuacjach i ogarnięty podnieceniem , zdolny jest nawet do gwałtu w celu rozładowania emocji, energii i złości.

Wszystkie jego związki , charakteryzują  szybką utratą zainteresowania. Za każdym razem, prawie od początku dąży do stosunkow płciowych , gdyż poprzez seks, jeszcze bardziej umacnia własne ego. Zawsze wybiera wrażliwe i poddatne na manipulacje osoby. Jest doskonałym obserwatorem i psychologiem . Unika kobiet silnych z mocno ukształtowanym charakterem . Psychopata , zawsze musi być górą!

Od samego początku, stosuje mirroring, by przekonać kobietę, iż znalazła wymarzonego partnera . Bardzo sprytnie zadaje pytania i na wszelkie sposoby studiuje każdą swoją „ofiarę”, by w szybkim tempie odkryć jej słabe punkty. Im więcej ich pozna , tym mocniej trzyma partnerkę w ryzach . Po jakimś czasie , kobieta po prostu nie potrafi go zostawić . Nierzadko , potrzebna jest ciężka praca psychologa , terapeuty , rodziny i przyjaciół , by kobieta zrozumiała , iż jedyną szansą jest szybka „ucieczka”. Niestety , musi do niej samej dotrzeć, iż tkwi w toksycznym i niebezpiecznym związku i jest tylko marionetką w rękach zaburzonego człowieka .

Psychopata, nigdy nie robi nic dla innych . Nie szanuje obcych uczuć oraz nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności . Czuje się lepszy od innych i cały czas żyje na piedestale (który sam sobie zbudował).

Każda kobieta twierdzi, iż seks z psychopatą można określić: „nigdy wcześniej nie odczuwaną ekstazą”. W sprawach łóżkowych jest prawdziwym ekspertem . Nierzadko , kobieta boi się go zostawić, sądząc, że takie wrażenia, już nigdy z nikim się nie powtórzą . Nie wie, że jest to tylko jedna wielka iluzja !

Psychopata nie kocha – on tylko używa ! Seks jest po prostu jego narzędziem ! Doskonale wie, gdzie i w jaki sposób dotykać i w jaki sposób mówić, by całkowicie rozbroić partnerkę . Seks jest formą jego wyższości i  kontroli w związku. Nabiera on wielkości i zostaje doskonale wyidealizowany .

Takie cudowne chwile, są jednak krótkotrwałe. Psychopata, bardzo szybko się nudzi i ciągle potrzebuje nowych emocji . Z częstych i „wysokojakościowych” zbliżeń , przechodzi w fazę „jak zasłużysz , to cię obdaruję zbliżeniem „.

Psychopata, tak naprawdę nie ma w sobie żadnego emotywnego transportu, ani też grama pasji . Jedyną jego podnietą jest widok osoby od niego uzależnionej .

Mając zupełnie inne potrzeby , stosuje mirroring i love-bombing umacniający  kobietę w przekonaniu , iż ma dokładnie takie same potrzeby seksualne jak ona. On po prostu chce zadowolić ofiarę , by obniżyła poziom mechanizmu obronnego i nieufności .

Po pierwszym etapie uniesień , nadchodzi etap zupełnego braku zainteresowania i „zlodowacenia”. Zaczyna traktować seks jak przywilej . Dozuje go z umiarem i wyrachowaniem . Kobieta, zaczyna zastanawiać się co takiego zrobiła i wpada w jeszcze większa emocjonalną pułapkę .

Tak na prawdę, podczas wszystkich zbliżeń , jedynie nieświadoma niczemu kobieta przeżywa ekstazę . Dla psychopaty, każdy akt jest tylko faktem mechanicznym . Niejednokrotnie będąc w łóżku z aktualną partnerką , myśli o innych kobietach . Żyje on bowiem  dla ciągłych podniet a osiąga je, za pomocą gry psychologicznej.

W każdym jego związku, powtarzają się trzy fazy : niesamowity seks – gra siły  – oziębłość.

Seks, to jego narzędzie w osiągnięciu satysfakcji psychologicznej!

Na początku, doskonale odgrywa zakochanego po uszy kochanka z którym seks, staje się niebiański (czym utwierdza kobietę , iż jest tym jedynym ). Następnie,  powoli zaczyna przeistaczać się w coraz to bardziej oziębłego partnera. Kobieta pragnie zbliżenia, lecz go nie otrzymuje.  On sam natomiast, uprawia go z innymi  kobietami . Zaczyna być wulgarny i  niejednokrotnie ucieka się do seksu perwersyjnego i wulgarnego . Często jako aktu miłości, żąda zdjęć i nagrań video (którymi potem szantażuje partnerkę) . Po stosunku, nierzadko szuka potwierdzenia, zadając pytania : „podobało ci się „ , „ile miałaś orgazmów” itp.

Gdy kobieta , przestaje być zainteresowana taką formą łóżkowej przemocy , psychopata zaczyna wywoływać w niej wyrzuty sumienia : „jesteś zimna – już mnie nie kochasz „, „nigdy mnie nie chcesz zadowolić „, „na pewno masz innego”.

Podczas stosunku płciowego, patrzy kobiecie głęboko  w oczy i często krytykuje jej ciało . Kobieta, czuje się przy nim „brudna” i psychicznie zniszczona . Brzydzi się własnym postępowaniem i własnym ciałem .

Po rozstaniu , przeważnie przez długi okres czasu pozostaje sama , gdyż nie jest w stanie nikomu zaufać .

Me: https://www.instagram.com/anita.j.valerio/

(UWAGA: Wszystkie artykuły, zamieszczone w kategorii „Psycho-socjologia” mają charakter zwykłych definicji i oparte są na ogólnodostępnych wiadomościach zawartych w encyklopediach i materiałach naukowych. Wszystkie opisane informacje, nie stanowią porady medycznej i mogą być niedokładne . Treści, przedstawione są wyłącznie w celach ilustracyjnych i nie zastępują w żaden sposób porady lekarskiej).

(*immagine utilizzata proviene da Pixabay)

4 thoughts on “Psychopatia i seks

 1. Po przeczytaniu kolejnego artykułu, jeszcze bardziej uświadamia mnie fakt iż nie chcę mieć z takim psycholem więcej do czynienia.
  Nawet jak próbuje kolejnych sztuczek, abym się do niego odezwała, zareagowała zrobiła jakikolwiek ruch w jego kierunku…..
  Ja jestem nieugięta w dalszym milczeniu!
  Żadnych wyjaśnień, rozmów, a tym bardziej przebaczeń!!
  Dziewczyny czytajcie różne artykuły na temat socjo i psychopatów, a z pewnością będziecie silniejsze i będzie mogły uwolnić się od chorych związków.

  1. Takie kwestie bardzo pomagają ! Zarówno lektura jak i konfrontacja z innymi dziewczynami . Tylko osoba , która miała do czynienia z socjo , potrafi na prawdę zrozumieć taką historię.

   1. Naprawdę nie potrafię zrozumieć, dlaczego kobiety, które kochały socjopate nie potrafią uwolnić się od tej chorej miłości. Przecież jasno jest określone w artykułach, że dla psychopatów jesteśmy tylko narzędziem do „pracy”
    Ja też byłam zakochana i to bardzo, a sex był wow….., ale po przeczytaniu tego i owego odcięłam się całkowicie bo nie pozwolę sobie na to, abym była tylko przedmiotem do…….,
    a przede wszystkim zniechęciło mnie to, że z każdą kobietą przechodzi to samo w łóżku
    To przekreśliło wszystko!!!!
    Dziewczyny otwórzcie w końcu oczy i nie marnujcie swojego życia dla chorych związków, bo oni się nigdy nie zmienią

    1. Myśle , że do rozstania należy dojrzeć. Pomimo tego , iż kobiety szukają pomocy, nadal w głębi duszy sądzą, że jeszcze coś się zmieni i ciagle tli się w nich nadzieja . Sądzę, że do końca nie wierzą w nasze słowa. Wszystko , odbija się od nich jak od ściany . Nadal, starają się bronić jego zachowania …. Niestety , do niczego to nie prowadzi . W końcu nadchodzi dzień w którym kobieta zdaje sobie sprawę , jak wielki popełniła błąd . Ja też na początku nie chciałam wierzyć. Sądziłam , iż inni pewnie zazdroszczą mi szczęścia . Ale wystarczyło przeczytać kilka artykułów i wysłuchać osób , które przez to przeszły i czar prysł !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *