Porady ślubne: 7.Zaproszenia

wedding-rings-251590_960_720

Wybraliśmy już kolor przewodni,  zdecydowaliśmy o stylu ślubu i wesela. Kościół i sala, są już zamówione. Suknia wraz z dodatkami i butami oraz garnitur wiszą w szafie.  Nadeszła pora, by zawiadomić bliskich,  rodzinę i przyjaciół o tym cudownym dla wszystkich momencie.
Wybór zaproszeń ślubnych , nie może być przypadkowy. Musimy uwzględnić, wszystkie wcześniej podjęte decyzje. Zaproszenie, koniecznie musi współgrać ze stylem całej ceremonii. Materiał z którego zostanie wykonane oraz forma i kolor, muszą zostać dokładnie przemyślane.
Zaproszenia możemy kupić  gotowe,  zamówić na podstawie naszego projektu, bądź też wykonać własnoręcznie.
Jeżeli jesteście młodą,  nowoczesną parą i wasz ślub odbędzie się w stylu casual, możecie zrobić zaproszenia, wykorzystując bardzo proste materiały.  Przykładowo,  szary kartonik i wasze zdjęcia,  które stanowić będą pewnego rodzaju souvenir dla gości.

Jeżeli pobierzecie się w romantycznej nucie, a koronka będzie punktem przewodnim, możecie wykorzystać ją także w waszych zaproszeniach . Pamiętajcie, by zachować taką samą tonacje kolorystyczną.

Dodatkowo, można wykorzystać sztuczne kwiaty (oczywiście z materiału!) ,  które przykładowo ozdobią też suknię ślubną bądź fryzurę.

Zaproszenie może także współgrać z porą roku i możecie do nich  wykorzystać elementy natury, takie jak kwiaty czy liście.

Zawsze dobrze sprawdzają się satynowe wstążki.  Można użyć tej samej tonacji zarówno przy bukiecie jak przy sukni ślubnej.

Fantastycznym motywem są papierowe motylki lub tłoczony kartonik. Takie zaproszenia zawsze wyglądają elegancko.

Jeżeli organizujecie ślub i wesele w luksusowej scenerii w waszych zaproszeniach mogą zagościć perły, kryształki Swarovskiego, złote i srebrne ozdoby.  Taki ślub,  nie może pozwolić sobie na zwykłe bileciki.

Biel i ekru zawsze sprawdzają się  znakomicie. Jeżeli boicie się kolorów,  zaproszenia pozostawcie neutralne.

Ewentualnie, możecie je  zaakcentować delikatnym odcieniem pastelowym.
Pamiętajcie, że zaproszenia są kwestią indywidualną. Odzwierciedlają gust i smak młodej pary. Nie traktujcie ich jak piątego koła u wozu. Wszystko to, co związane jest ze ślubem, musi być dopięte na ostatni guzik!!!!
Diabeł tkwi w szczegółach!!!!!!

(*immagini utilizzate provengono da Pixabay)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *