Operacja plastyczna nosa. Cztery lata później.


Witam was bardzo serdecznie!!!! Otrzymałam masę wiadomości dotyczących operacji plastycznej nosa i dlatego postanowiłam napisać drugą cześć artykułu: „Operacja plastyczna nosa”. 

Kochane, operację miałam w październiku 2018 roku, więc minęły już prawie cztery lata. U mnie, sytuacja jest następująca: nos jest prosty i fajnie wyglada z profilu lecz widok z przodu mnie nie zachwyca. Znajomi mówią, że jest ok, ale jakoś nie mogę się do niego przekonać. 

Jak już pisałam w komentarzach pod pierwszym artykułem gdy jest gorąco nos lekko puchnie. Rankiem, też jest troszkę napuchnięty ale po umyciu twarzy wraca do normy. 

Z czuciem jest tak sobie. U mnie, pozostał troszeczkę „zdrętwiały”, przynajmniej takie odnoszę wrażenie. 

 Dziewczyny, muszę wam powiedzieć, że przy okazji operacji stała się rzecz niesłychana! Górna warga uniosła się i taka już pozostała!!! Wygląda super!!!! Akurat z tej kwestii jestem bardzo zadowolona!!!! 

Druga rzecz, która mnie cieszy: zniknęły mi katary sienne, które męczyły mnie od dziecka! 

Co do samego nosa: gdybym mieszkała w Polsce pewnie poszłabym do lekkiej poprawki, ale jak narazie po prostu mi się nie chce. 

Czy żałuje operacji? Absolutnie nie!!! 

Mimo wszystko, to była dobra decyzja! 

Nie bójcie się, gdy widzicie nosy mocno spuchnięte i troszkę asymetryczne, gdyż to wszystko zejdzie! Niestety trzeba być cierpliwym. 

Pozdrawiam was bardzo serdecznie i życzę powodzenia!!!! 

Przepraszam za błędy (ortografie i interpunkcje). Wyjechałam z Polski, gdy byłam młoda i przez długi okres czasu, nie miałam z językiem żadnego kontaktu. Lecz sentyment do kraju pozostał ….. 🙂 

(UWAGA: Wszystkie artykuły, zamieszczone w kategorii „Psycho-socjologia” mają charakter zwykłych definicji i oparte są na ogólnodostępnych wiadomościach zawartych w encyklopediach i materiałach naukowych. Wszystkie opisane informacje, nie stanowią porady medycznej i mogą być niedokładne . Treści, przedstawione są wyłącznie w celach ilustracyjnych i nie zastępują w żaden sposób porady lekarskiej).

(* zdjęcie pochodzi ze strony Pinterest https://www.pinterest.it/pin/228276274853028197#imgViewer)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *