Mózg i realizacja marzeń.

Podstawą realizacji marzeń jest „nie-myślenie”. Choć wydaje się to absurdalne,  na tym właśnie polega cały sekret naszego umysłu.  Wrzucamy myśl do naszego mózgu i szczelnie zamykamy okno wewnętrznego niepokoju.  Umysł , za pomocą fal które wysyła, sam połączy się z prawem uniwersalnym i zadba o realizację waszych zamiarów. Jeśli potraficie (na przykład za pomocą medytacji) całkowicie „wyłączyć wtyczkę” świadomego myślenia,  jeszcze bardziej przyspieszycie proces realizacji.  Gdy nie używacie świadomości,  w waszym mózgu dochodzi do aktywacji obszarów odpowiedzialnych za rozwiązywanie problemów.  Starajcie się przebywać nawet kilkanaście minut w ciągu dnia w całkowitej ciszy i spokoju. W takich sytuacjach,  do głosu dochodzi podświadomość i uruchamia się szósty zmysł.  Pamiętajcie,  by zawsze się nim kierować!  On nigdy się nie myli i nigdy nie sprowadzi was na złą ścieżkę.  Nawet jeśli w danym momencie,  podpowiedź intuicji wydaje się wam naprawdę absurdalna, nie zbaczajcie na inne tory!     Wyobrażajcie sobie, że jesteście szczęśliwi, że otacza was miłość i dostatek. Bardzo głęboko w to wierzcie!  Im więcej radości będzie wewnątrz was, tym więcej adrenaliny będzie krążyć w waszym ciele. Właśnie adrenalina, potrafi uruchomić obszary w umyśle,  które są odpowiedzialne za realizację projektów.
Czujcie się spełnieni!  Gdy tyko słyszycie jakąkolwiek podpowiedź z waszego wnętrza,  natychmiast przystąpcie do działania!  Róbcie cokolwiek,  a już sam ruch zacznie kreować pozytywne bodźce w umyśle.  Bądźcie wytrwali i pełni wiary!
„Wyobraź sobie najbardziej wyraziście, jak potrafisz, spełnienie swoich pragnień i uznaj, że już się urzeczywistniły. Jeśli nie zabraknie ci wytrwałości i koncentracji, sukces nie każe na siebie długo czekać.” Joseph Murphy

Za błędy przepraszam. Staram się jak mogę 😊. Wyjechałam, gdy byłam “mała” i od 25 nie używam języka polskiego ale pozostał we mnie wielki sentyment do kraju ….. Serdecznie pozdrawiam!

(UWAGA: Wszystkie artykuły, zamieszczone na blogu mają charakter zwykłych definicji i oparte są na ogólnodostępnych wiadomościach zawartych w encyklopediach i materiałach naukowych. Wszystkie opisane informacje, nie stanowią porady medycznej i mogą być niedokładne . Treści, przedstawione są wyłącznie w celach ilustracyjnych i nie zastępują w żaden sposób porady lekarskiej).

Instagram: https://www.instagram.com/anita.j.valerio/

(*Zamieszczone zdjęcie pochodzi z Pinterest:https://www.pinterest.it/pin/397794579588989172/ )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *