Mózg i negatywna energia.

Jak wiadomo, wszyscy jesteśmy energią. Każdy z nas wysyła informacje, które poruszają się na falach o określonych długościach. Częstotliwości te są różne i są zależne od naszego nastawienia psychicznego. Fale osób pozytywnych, są o wiele silniejsze niż fale osób nieodpowiednio nastawionych do życia.

Czy kiedykolwiek zdarzyło wam się poczuć „jakoś dziwnie” w towarzystwie osoby nerwowej?  Czy zdarzyło wam się poczuć nagły smutek i obniżenie nastroju w gronie osób markotnych?  Zła energia, pożera dobrą i fenomen ten, bezpośrednio odbija się na naszej aurze. Każdy z nas, powinien dołączyć wszelkich starań, by unikać towarzystwa czarnych charakterów.

Niegdyś wierzono w zły urok. Babcie i prababcie odprawiały przekazywane z pokolenia na pokolenie rytuały w celu zneutralizowania negatywnej energii.  Wtedy jeszcze nie wiedziały, że mają do czynienia z psychologią i ładunkami energetycznymi, lecz mimo to, dążyly do odwrócenia sytuacji.

Naukowo udowodniono, iż sami możemy przyciągnąć sobie określone sytuacje. Myśli o zabarwieniu pozytywnym i negatywnym, posiadają własną częstotliwość. Fakt ten, jest podobny do działania fal radiowych. Tylko odpowiednio zsynchronizowany tranzystor, pozwoli na odbiór określonej stacji. Gdy nasze umysły, zostaną przestawione na pozytywną częstotliwość,  automatycznie zaczną przyciągać takie same fale. Nie będą mógły przyciągnąć tych negatywnych, gdyż „podróżują”  one zupełnie innym korytarzem.

Zauważcie, że ludzie radośni i zadowoleni z życia, mają niesamowite szczęście. Właściwie wszystko im się udaje i z każdej opresji wychodzą obronną ręką.  Lecz czy udało wam się usłyszeć jakiekolwiek „czarne wizje” wychodzące w ich ust? Absolutnie nie. Czy otaczają się pesymistami?  Oj nie; wręcz przeciwnie, zawsze odpowiednio dobierają sobie towarzystwo.

Wpływ energii na każdego z nas, można dobrze zaobserwować w życiu codziennym.  Na fajnej imprezie, nastrój każdego, nawet najbardziej smutnego uczestnika natychmiast się zmienia.

Każdy z nas niejednokrotnie leciał samolotem. Nawet osoby takie jak ja, które kochają latać i zupełnie nie mają żadnych obaw, mogą wyczuć w powietrzu ciężka atmosferę. Połączony strach wielu pasażerów, oddziaływuje na aurę w całym samolocie. Chcąc niechcąc, zauważamy i odbieramy nerwowość osób siedzących obok nas.

„Energia ma pewną spontaniczność w sposobie, w jaki się przejawia. Nie można więc z całą pewnością stwierdzić, że dany człowiek przeżyje określoną sytuację. Można jednak powiedzieć, że wydarzenia z pewnego zakresu są wysoce prawdopodobne, gdyż człowiek ten zachowuje podobny do nich poziom energii.” Stuart Wilde

Z całego tego rozumowania nasuwa się jeden wniosek: każdy z nas powinien starać się żyć w nie zakłóconym środowisku energetycznym. Starać się myśleć jak najbardziej pozytywnie i otaczać się osobami „nadającymi” na takich samych długościach fal.

Za błędy przepraszam. Staram się jak mogę 😊. Wyjechałam, gdy byłam “mała” i od 25 nie używam języka polskiego ale pozostał we mnie wielki sentyment do kraju ….. Serdecznie pozdrawiam!

(UWAGA: Wszystkie artykuły, zamieszczone na blogu mają charakter zwykłych definicji i oparte są na ogólnodostępnych wiadomościach zawartych w encyklopediach i materiałach naukowych. Wszystkie opisane informacje, nie stanowią porady medycznej i mogą być niedokładne . Treści, przedstawione są wyłącznie w celach ilustracyjnych i nie zastępują w żaden sposób porady lekarskiej).

Instagram: https://www.instagram.com/anita.j.valerio/

(*Zamieszczone zdjęcie pochodzi z Pinterest: https://www.pinterest.it/pin/23995810486007074/ )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *