Meghan Markle

Wszystkie gazety i magazyny, wciąż rozpisują się na temat Meghan Markle, doszukując się skandali i jakichkolwiek gorących informacji.

Osobiście , nie jestem zainteresowana życiem prywatnym innych osób , lecz ze względu na mój zawód , zainteresował mnie ślubny look księżnej Sussexu – hrabiny Dumbarton – baronessy Kilkeel.

Piękna kobieta o delikatnej urodzie i niesłychanie urokliwym uśmiechu (cudowne ząbki) o prześlicznej karnacji…. zaprezentowała się na ślubie z księciem Henrym w niesamowitej kreacji Clare Waight Keller prosto z domu mody Givenchy!

Cudowny, opadający materiał (na moje oko mikado) i iście królewski krój, to wizytówka dobrego smaku i świetnego gustu Meghan.

Suknia, całkowicie gładka , bez zbędnych frykasów , podkreśliła jej urodę, oraz uwidoczniła delikatność.

Dekolt w łódeczkę (niczego nie odkrywający !) i długi rękaw, oraz powabny tren, to jedyne elementy dodane do prostego kroju kreacji.

Subtelny makijaż i fryzura, fantastycznie współgrały z projektem Givenchy!

Wisienka na torcie, to tiara i welon królowej Marii , wypożyczone Meghan, przez Elżbietę II.

Księżna Markle , powinna być przykładem dla każdej przyszłej panny młodej! Dla każdego stroju ślubnego, przeważnie przeładowanego, napuszonego , błyszczącego; nierzadko przypominającego bożonarodzeniową choinkę!

„Klasa to mniej” jak zwykła mówić Coco Chanel!

Spójrzcie na druga suknię Megan; projektu samej Stelli McCartney. Niesamowita prostota a jaki wdzięk i jakie piękne odkryte ramiona ! Brak rękawków , został zrównoważony przez dekolt „all’americana”. Na palcu Meghan, pierścień księżnej Diany z błękitnym kamieniem , prezent ślubny od męża – księcia Harry’ego.

Przyznaje ślicznej Meghan tysiąc punktów za niesamowitą elegancję , szyk , prostotę , oraz życzę młodej parze wszystkiego co naj na nowej, długiej drodze życia!

(Cudownie jest na nich patrzeć… piękni i zakochani ❤️).

Me: https://www.instagram.com/anita.j.valerio/

(* immagine utilizzata proviene dal sito, *zdjecie z artykułu pochodzi ze strony internetowej: https://www.google.it/amp/s/people.com/royals/meghan-markle-wedding-gown-replica/amp/ )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *