Inter-Install

Ta sekcja mojego bloga, narodziła się jako szybki internetowy poradnik w którym staram się testować niektóre zabiegi lub usługi . Wiele z nich polecam , wiele odrzucam a o niektórych nawet nie wspominam, gdyż nie ma to najmniejszego sensu.

W każdym razie , jak już zapewnie wiecie, od 23 lat mieszkam na stałe we Włoszech . W naszym kochanym kraju, ciagle pozostają mi mieszkanka, które niestety wymagają „opieki” i konserwacji.

Właśnie w środku jednego z nich, bardzo nieszczęśliwie pękła rura… 🙈 Dramat.

Uruchomiłam internet i starałam się wyszukać jakiegoś godnego fachowca (który by się z tym fantem uporał ). Obdzwoniłam kilku znajomych i dowiedziałam się o pewniej stosunkowo nowej firmie, której nazwa brzmi „INTER-INSTALL„. Postanowiłam zadzwonić!

Wiec moi drodzy, telefon odebrał bardzo sympatyczny młody człowiek (od razu wyczułam – znający się na rzeczy!) z którym natychmiastowo umówiłam się na „wizytę”.

Punktualnie co do minuty, do mieszkania zapukało dwóch młodych i sympatycznych panów (w firmowych ubraniach z oznaczeniami nazwy firmy ) którzy bez zbędnych konwersacji i straty czasu, zabrali się do dzieła.

Słuchajcie , robota została w mig wykonana (sprawnie i BARDZO DOKŁADNIE – jestem architektem wnętrz, wiec mogę coś na ten temat powiedzieć) a cena usługi, okazała się naprawdę odpowiednia!!!

Panowie, posiadali super sprzęt a po całym „zabiegu”, na podłodze nie pozostawili żadnych kupek gruzu, ani też składowiska cementu!

Podczas rozmowy, dowiedziałam się, że firma „INTER-INSTALL” zajmuje się też (między innymi) montażem systemów alarmowych – z tego to montażu w późniejszym skorzystałam i muszę powiedzieć, iż jestem niesamowicie zadowolona!!!

Firma, ma super wykonaną stronę internetową (a tak przy okazji : jeden z panów – bardzo przystojny zresztą – jest magistrem inżynierem i do tego singlem 🙃!).

W każdym razie, kończąc babskie pogawędki na temat facetów , poważnie już stwierdzam, iż firma z której usług udało mi się skorzystać, jest w STU PROCENTACH GODNA POLECENIA!!!!!!

Jak już wspominałam : szybcy, dokładni i niesamowicie profesjonalni!!!

Kochane, firma działa na terenie województwa Śląskiego : powiat Bielski , Żywiecki itd… lecz proponuje zadzwonić i zapytać o pełny obszar !

Dla zainteresowanych podaje adres strony internetowej : https://inter-install.pl/ oraz numer telefonu: 537 927 288

Przyznaję firmie „INTER-INSTALL” 5⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Me: https://www.instagram.com/anita.j.valerio/

Za błędy przepraszam. Staram się jak mogę 😊. Wyjechałam, gdy byłam “mała” i od 25 nie używam języka polskiego ale pozostał we mnie wielki sentyment do kraju ….. Serdecznie pozdrawiam!

(* opublikowane w artykule zdjęcie , pochodzi ze strony internetowej https://inter-install.pl/)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *